CB1.17LL-IPX-SAMGT-10IN
CB1.17LL-IPX-SAMGT-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.17LL-IPX-SAMGT.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL MHF1 TO SMA
Color: Gray
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: I-PEX MHF1 to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.17mm OD LL Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL MHF1 TO SMA, Features: Low Loss Shielded, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 10.000" (254.00mm), Style: I-PEX MHF1 to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.17mm OD LL Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.