CB1.32D-2IPX-12IN
CB1.32D-2IPX-12IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.32D-2IPX-xxIN.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 12"
Color: Green
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 to U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS
1st Connector: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 9 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 12", Features: Double Shielded, Packaging: Bulk, Color: Green, Length: 12.00" (304.80mm), Style: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 to U.FL (UMCC), IPEX MHF1, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS, 1st Connector: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC), IPEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 9 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.