CB1.32D-IPX-MCFGT-4IN
CB1.32D-IPX-MCFGT-4IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.32D-IPX-MCFGT.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-MMCX JK-PL 4"
Color: Green
Length: 4.000" (101.60mm)
Style: I-PEX MHF1 to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS
1st Connector: MMCX Jack
2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 194 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-MMCX JK-PL 4", Features: Double Shielded, Packaging: Bulk, Color: Green, Length: 4.000" (101.60mm), Style: I-PEX MHF1 to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS, 1st Connector: MMCX Jack, 2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.