CB1.32D-IPX-MCFGT-8IN
CB1.32D-IPX-MCFGT-8IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.32D-IPX-MCFGT.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: I-PEX MHF1 - MMCX STR JACK 8"
Color: Green
Length: 8.000" (203.20mm)
Style: IPEX MHF1 to MMCX
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS
1st Connector: MMCX Jack
2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: I-PEX MHF1 - MMCX STR JACK 8", Features: Double Shielded, Packaging: Bulk, Color: Green, Length: 8.000" (203.20mm), Style: IPEX MHF1 to MMCX, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS, 1st Connector: MMCX Jack, 2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.