CB1.32D-IPX-SAMGT-8IN
CB1.32D-IPX-SAMGT-8IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.32D-IPX-SAMGT.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-SMA PLG-PL 8"
Color: Green
Length: 8.000" (203.20mm)
Style: IPEX MHF1 to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1-SMA PLG-PL 8", Features: Double Shielded, Packaging: Bulk, Color: Green, Length: 8.000" (203.20mm), Style: IPEX MHF1 to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.32mm OD Coaxial Cable DS, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.