CB1.37-2IPX-7IN-6O
CB1.37-2IPX-7IN-6O Lighthorse Technologies, Inc
CB1.37-2IPX-xxIN-6O.PDF
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 7"
Packaging: Bulk
Features: Opposite Orientation, Shielded
Color: Blue
Length: 7.000" (177.80mm)
Style: IPEX MHF1 to IPEX MHF1
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 7", Packaging: Bulk, Features: Opposite Orientation, Shielded, Color: Blue, Length: 7.000" (177.80mm), Style: IPEX MHF1 to IPEX MHF1, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.