CB1.37-2IPX-8IN
CB1.37-2IPX-8IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.37-2IPX-xxIN.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 8"
Color: Blue
Length: 8.000" (203.20mm)
Style: IPEX MHFI to IPEX MHFI
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable
1st Connector: IPEX MHFI Plug, Right Angle
2nd Connector: IPEX MHFI Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 8", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Blue, Length: 8.000" (203.20mm), Style: IPEX MHFI to IPEX MHFI, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.37mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: IPEX MHFI Plug, Right Angle, 2nd Connector: IPEX MHFI Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.