CB2-22-14SC ITT Cannon, LLC
ca-b-cb-series.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 19POS BOX MNT SKT
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 259 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 19POS BOX MNT SKT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.