CB3-2C-16M0000
CB3-2C-16M0000 CTS Electronic Components
008-0256-0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 16.0MHz 5.0V -20C +70C 100ppm
на замовлення 920 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-2C-16M0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-2C-16M0000 CB3-2C-16M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 16.000MHZ HCMOS TTL SMD