CB3-2I-3M6864
CB3-2I-3M6864 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 3.6864.0MHz 5.0V -40C +85C 100ppm.
Інші пропозиції CB3-2I-3M6864
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-2I-3M6864 CB3-2I-3M6864 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 3.6864.0MHz 5.0V -40C +85C 100ppm