CB3-3C-100M0000
CB3-3C-100M0000 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 100.000MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 100MHz 5.0Volts -20C +70C 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-100M0000 CB3-3C-100M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 100MHz 5.0Volts -20C +70C 50ppm