CB3-3C-14M745600
CB3-3C-14M745600 CTS-Frequency Controls
CB3_CB3LV.pdf?ICID=I-SF-FP-WF2749546-CTS-NEW-SF-EU-APAC-JAN-FY22
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 14.7456 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 14.7456 MHz, Base Resonator: Crystal.