CB3-3C-1M5440
CB3-3C-1M5440 CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 1.544MHz
на замовлення 455 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук