CB3-3C-22M1184
CB3-3C-22M1184 CTS Electronic Components
008_0256_0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 22.1184.0MHz 5.0V -20C +70C 50ppm
на замовлення 837 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3C-22M1184
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-22M1184 CB3-3C-22M1184 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 22.1184MHZ HCMOS TTL SMD