CB3-3C-51M8400
CB3-3C-51M8400 CTS Electronic Components
008-0256-0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5Vdc 50ppm 51.84MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук