CB3-3C-8M1920
CB3-3C-8M1920 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 8.192MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 8.192MHz 5.0Volts -20C +70C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3C-8M1920
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3C-8M1920 CB3-3C-8M1920 Виробник : CTS Electronic Components 008_0256_0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 8.192MHz 5.0Volts -20C +70C 50ppm