CB3-3I-19M4400
CB3-3I-19M4400 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 19.44MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 19.44MHz 5V -40C +85C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3I-19M4400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-19M4400 CB3-3I-19M4400 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 19.44MHz 5V -40C +85C 50ppm