CB3-3I-24M0000
CB3-3I-24M0000 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 24MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 277 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-24M0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-24M0000 CB3-3I-24M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD