CB3-3I-24M7040
CB3-3I-24M7040 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 24.704MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 24.704MHz 5V -40C +85C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3I-24M7040
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-24M7040 CB3-3I-24M7040 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0.pdf Standard Clock Oscillators 24.704MHz 5V -40C +85C 50ppm