CB3-3I-29M4912
CB3-3I-29M4912 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 29.4912MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 29.4912MHz 5V -40C +85C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3I-29M4912
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-29M4912 CB3-3I-29M4912 Виробник : CTS Electronic Components 008_0256_0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 29.4912MHz 5V -40C +85C 50ppm