CB3-3I-3M6864
CB3-3I-3M6864 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 3.6864MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-3M6864
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-3M6864 CB3-3I-3M6864 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL SMD