CB3-3I-44M7360
CB3-3I-44M7360 CTS Electronic Components
008-0256-0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 44.736MHz 5V -40C +85C 50ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук