CB3-3I-6M1760
CB3-3I-6M1760 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 6.176MHZ HCMOS TTL SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 6.176MHz 5V -40C +85C 50ppm.
Інші пропозиції CB3-3I-6M1760
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-6M1760 CB3-3I-6M1760 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 6.176MHz 5V -40C +85C 50ppm