CB3-3I-72M0000
CB3-3I-72M0000 CTS Electronic Components
008-0256-0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 72MHz 5V -40C +85C 50ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук