CB3-3I-7M3728
CB3-3I-7M3728 CTS Electronic Components
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.3728MHz 5V -40C +85C 50ppm
на замовлення 854 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB3-3I-7M3728
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-3I-7M3728 CB3-3I-7M3728 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 7.3728MHZ HCMOS TTL SMD