CB3-5I-14M7456
CB3-5I-14M7456 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 14.7456MHz 5V 25ppm -40C +85C.
Інші пропозиції CB3-5I-14M7456
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-5I-14M7456 CB3-5I-14M7456 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 14.7456MHz 5V 25ppm -40C +85C