CB3-5I-16M0000
CB3-5I-16M0000 CTS Electronic Components
008_0256_0-786323.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 16MHz 5V 25ppm
на замовлення 362 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSC XO 16.000MHZ HCMOS TTL SMD.
Інші пропозиції CB3-5I-16M0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-5I-16M0000 CB3-5I-16M0000 Виробник : CTS-Frequency Controls 008-0256-0.pdf Description: OSC XO 16.000MHZ HCMOS TTL SMD