CB3-5I-28M800000
CB3-5I-28M800000 CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-CB3_CB3LV-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 28.8000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 50mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 28.8 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 28.8000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 50mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 28.8 MHz, Base Resonator: Crystal.