CB3-6C-40M0000
CB3-6C-40M0000 CTS-Frequency Controls
008-0256-0.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 40.0MHz 5.0V -20C +70C 20ppm.
Інші пропозиції CB3-6C-40M0000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB3-6C-40M0000 CB3-6C-40M0000 Виробник : CTS Electronic Components 008-0256-0-786323.pdf Standard Clock Oscillators 40.0MHz 5.0V -20C +70C 20ppm