Продукція > RESI > CB350M6918A1SS
CB350M6918A1SS
CB350M6918A1SS RESI
CB350.pdf
Виробник: RESI
Description: SHUNT 350A 0.5% CAN2.0 ASIL C
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: CAN Bus
Accuracy: ±0.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 6V ~ 18V
Sensor Type: Shunt
Linearity: ±0.2%
For Measuring: DC
Current - Sensing: 350A
Grade: Automotive
Part Status: Active
Number of Channels: 1
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHUNT 350A 0.5% CAN2.0 ASIL C, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: CAN Bus, Accuracy: ±0.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 6V ~ 18V, Sensor Type: Shunt, Linearity: ±0.2%, For Measuring: DC, Current - Sensing: 350A, Grade: Automotive, Part Status: Active, Number of Channels: 1.