CB5R5334CF-ZJ
CB5R5334CF-ZJ CDA (Zhifengwei Technology)
Bus_Elx_DS_4020_CB_Series.pdf
Виробник: CDA (Zhifengwei Technology)
Description: CAP 0.33F -20% +80% 5.5V T/C
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Capacitance: 330 mF
Voltage - Rated: 5.5 V
на замовлення 6015 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP 0.33F -20% +80% 5.5V T/C, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.531" Dia (13.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 50Ohm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 70°C, Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Capacitance: 330 mF, Voltage - Rated: 5.5 V.