Продукція > ITT CANNON, LLC > CB6CGMSA20-22SSA34
CB6CGMSA20-22SSA34 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG FMALE 6P SILV SLDR CUP
Features: Cord Grip
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A, 74A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 6P SILV SLDR CUP, Features: Cord Grip, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, 74A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.