CB6E20-22SCA232 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG FMALE 6P SILVER CRIMP
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Black
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A, 74A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 6
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Reverse Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Contact Finish - Mating: Silver
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Black Zinc Cobalt
Primary Material: Metal
на замовлення 58 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 6P SILVER CRIMP, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Black, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, 74A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 6, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Black Zinc Cobalt, Primary Material: Metal.