Продукція > ITT CANNON, LLC > CB6UMSB4-28-22PWS
CB6UMSB4-28-22PWS ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 6POS INLINE PIN
Features: Shrink Boot
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 50V
Current Rating (Amps): 22A, 135A
Number of Positions: 6
Orientation: W
Shell Size - Insert: 28-22
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Primary Material: Metal
на замовлення 112 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG 6POS INLINE PIN, Features: Shrink Boot, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 50V, Current Rating (Amps): 22A, 135A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 6, Orientation: W, Shell Size - Insert: 28-22, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Reverse Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.