CBD-2SAF3GT-10IN
CBD-2SAF3GT-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CBD-2SAF3GT-xx_rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL SMA TO SMA 10"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: SMA Jack
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 10", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 10.000" (254.00mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: SMA Jack, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.