CBD-2SARF3GT-24IN
CBD-2SARF3GT-24IN Lighthorse Technologies, Inc
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY RP-SMA JACK TO JACK 24"
Color: Copper
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: RP-SMA to RP-SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: RP-SMA Jack
2nd Connector: RP-SMA Jack
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: CBL ASSY RP-SMA JACK TO JACK 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 24.00" (609.60mm), Style: RP-SMA to RP-SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: RP-SMA Jack, 2nd Connector: RP-SMA Jack, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.