CBD-NF3NT-SAMGT-20IN
CBD-NF3NT-SAMGT-20IN Lighthorse Technologies, Inc
CBD-NF3NT-SAMGT-20IN.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 20"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 20.00" (508.00mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-316
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Jack
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 87 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-JACK 20", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 20.00" (508.00mm), Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-316, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.