CBD-SALRF3GT-SAMGT-10IN
CBD-SALRF3GT-SAMGT-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CBD-SALRF3GT-SAMGT-xx_rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 10"
Color: Copper
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: RP-SMA to SMA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: RP-SMA Jack, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-SMA TO SMA 10", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Copper, Length: 10.000" (254.00mm), Style: RP-SMA to SMA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: RP-SMA Jack, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.