CBE-MXLMGT-TRF3NT-10IN
CBE-MXLMGT-TRF3NT-10IN Lighthorse Technologies, Inc
CBE-MXLMGT-TRF3NT-1.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL RP-TNC TO MCX 10"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 10.000" (254.00mm)
Style: RP-TNC to MCX
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: RG-174
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
1st Connector: MCX Plug, Right Angle
2nd Connector: RP-TNC Jack
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL RP-TNC TO MCX 10", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 10.000" (254.00mm), Style: RP-TNC to MCX, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: RG-174, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, 1st Connector: MCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: RP-TNC Jack, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.