Продукція > VIKING > CBF02YTBF181
CBF02YTBF181 Viking
CBF-VIKING.pdf
Виробник: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 100mA; 0402; R: 1Ω; Z: 180Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance:
Operating temperature: -55...125°C
Operating current: 0.1A
Impedance: 180Ω
Test frequency: 100MHz
Type of ferrite: bead
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 100mA; 0402; R: 1Ω; Z: 180Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 1Ω, Operating temperature: -55...125°C, Operating current: 0.1A, Impedance: 180Ω, Test frequency: 100MHz, Type of ferrite: bead.