Продукція > VIKING > CBF02YTUN601
CBF02YTUN601 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 100mA; 0402; R: 1Ω; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz
Resistance:
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -55...125°C
Operating current: 0.1A
Impedance: 600Ω
Test frequency: 100MHz
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 100mA; 0402; R: 1Ω; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 1Ω, Tolerance: ±25%, Operating temperature: -55...125°C, Operating current: 0.1A, Impedance: 600Ω, Test frequency: 100MHz, Type of ferrite: bead.