Продукція > VIKING > CBF03YTUH601
CBF03YTUH601 Viking
CBF-VIKING.pdf
Виробник: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 1A; 0603; R: 300mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
Operating current: 1A
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 0.3Ω
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -55...125°C
Impedance: 600Ω
Test frequency: 100MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 1A; 0603; R: 300mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD, Operating current: 1A, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 0.3Ω, Tolerance: ±25%, Operating temperature: -55...125°C, Impedance: 600Ω, Test frequency: 100MHz.