Продукція > VIKING > CBF04YTUH601
CBF04YTUH601 Viking
CBF-VIKING.pdf
Виробник: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1204; R: 200mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
Operating current: 2A
Case - inch: 1204
Resistance: 0.2Ω
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -55...125°C
Impedance: 600Ω
Test frequency: 100MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1204; R: 200mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD, Operating current: 2A, Case - inch: 1204, Resistance: 0.2Ω, Tolerance: ±25%, Operating temperature: -55...125°C, Impedance: 600Ω, Test frequency: 100MHz.