Продукція > VIKING > CBF05-TUH190
CBF05-TUH190 Viking
CBF-VIKING.pdf
Виробник: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 3A; 0805; R: 20mΩ; Z: 19Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Operating current: 3A
Resistance: 20mΩ
Test frequency: 100MHz
Operating temperature: -55...125°C
Impedance: 19Ω
Type of ferrite: bead
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 3A; 0805; R: 20mΩ; Z: 19Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating current: 3A, Resistance: 20mΩ, Test frequency: 100MHz, Operating temperature: -55...125°C, Impedance: 19Ω, Type of ferrite: bead.