Продукція > VIKING > CBF05-TUM190
CBF05-TUM190 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 6A; 0805; R: 10mΩ; Z: 19Ω; 100MHz; -55÷125°C
Case - mm: 2012
Operating current: 6A
Resistance: 10mΩ
Test frequency: 100MHz
Operating temperature: -55...125°C
Impedance: 19Ω
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 6A; 0805; R: 10mΩ; Z: 19Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Operating current: 6A, Resistance: 10mΩ, Test frequency: 100MHz, Operating temperature: -55...125°C, Impedance: 19Ω, Type of ferrite: bead.