Продукція > VIKING > CBF05YTUM601
CBF05YTUM601 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 0805; R: 100mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz
Type of ferrite: bead
Mounting: SMD
Operating current: 2A
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±25%
Operating temperature: -55...125°C
Impedance: 600Ω
Test frequency: 100MHz
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 0805; R: 100mΩ; ±25%; Z: 600Ω; 100MHz, Type of ferrite: bead, Mounting: SMD, Operating current: 2A, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±25%, Operating temperature: -55...125°C, Impedance: 600Ω, Test frequency: 100MHz.