Продукція > VIKING > CBF05YTUN360
CBF05YTUN360 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 1.5A; 0805; R: 50mΩ; ±25%; Z: 36Ω; 100MHz
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 50mΩ
Tolerance: ±25%
Operating current: 1.5A
Impedance: 36Ω
Case - inch: 0805
Test frequency: 100MHz
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 1.5A; 0805; R: 50mΩ; ±25%; Z: 36Ω; 100MHz, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 50mΩ, Tolerance: ±25%, Operating current: 1.5A, Impedance: 36Ω, Case - inch: 0805, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 2012, Type of ferrite: bead.