Продукція > VIKING > CBF10-TUH150
CBF10-TUH150 Viking
CBF-VIKING.pdf
Виробник: Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 5A; 1210; R: 30mΩ; Z: 15Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 30mΩ
Operating current: 5A
Impedance: 15Ω
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 3225
Type of ferrite: bead
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 5A; 1210; R: 30mΩ; Z: 15Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 30mΩ, Operating current: 5A, Impedance: 15Ω, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 3225, Type of ferrite: bead.