Продукція > VIKING > CBF10YTUH102
CBF10YTUH102 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1210; R: 280mΩ; ±25%; Z: 1kΩ; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Impedance: 1kΩ
Tolerance: ±25%
Case - inch: 1210
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 3225
Type of ferrite: bead
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 0.28Ω
Operating current: 2A
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 2A; 1210; R: 280mΩ; ±25%; Z: 1kΩ; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Impedance: 1kΩ, Tolerance: ±25%, Case - inch: 1210, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 3225, Type of ferrite: bead, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 0.28Ω, Operating current: 2A.