Продукція > VIKING > CBF10YTUH121
CBF10YTUH121 Viking
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; SMD; 4A; 1210; R: 60mΩ; ±25%; Z: 120Ω; 100MHz; -55÷125°C
Mounting: SMD
Impedance: 120Ω
Tolerance: ±25%
Case - inch: 1210
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 3225
Type of ferrite: bead
Operating temperature: -55...125°C
Resistance: 60mΩ
Operating current: 4A
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; SMD; 4A; 1210; R: 60mΩ; ±25%; Z: 120Ω; 100MHz; -55÷125°C, Mounting: SMD, Impedance: 120Ω, Tolerance: ±25%, Case - inch: 1210, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 3225, Type of ferrite: bead, Operating temperature: -55...125°C, Resistance: 60mΩ, Operating current: 4A.